Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie

PIECZĄTKI EX LIBRIS - przykładowe wzory odbić

Pieczątki Ex Libris to idealne rozwiązanie dla osób chcących oznakować swoje księgozbiory. Stemple drewniane to połączenie klasycznej formy z nieograniczonym polem możliwości. Różnorodne rozmiary sprawiają, że na odbiciach możemy umieścić dowolną treść, a także grafikę. Już teraz możesz oznakować każdą swoją książkę niepowtarzalnym odbiciem, które będzie identyfikowane z Tobą!

Metoda znakowania własnościowego Exslibris zapisała się na kartach historii już od czasów starożytnego Egiptu. Znakowanie księgozbiorów w Polsce rozpoczęło się od umieszczania herbów rodowych. Teraz pieczątki ExLibris wyróżniają się finezją połączenia naszych zainteresowań wraz z krótkim opisem do kogo należy dana książka. Najpopularniejszymi elementami umieszczanymi na odbiciach są sowy, książki czy też inne zwierzęta lub rośliny.

 

 

Na odbiciu swojego stempla umieść oryginalny znak łączący Twoje dane, elementy dekoracyjne, a także grafikę przedstawiającą książki, ulubione zwierze, przyrodę lub cokolwiek co zechcesz. Dzięki innowacyjnym technikom wykonania możemy stworzyć stemple przedstawiające grafiki z najmniejszymi detalami! Postaw znak własnościowy w swoich księgozbiorach już dziś!

Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki ex libris »
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane