Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutubeinstagramtiktok
Logowanie

PIECZĄTKI OKOLICZNOŚCIOWE - przykładowe wzory odbić

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak wykorzystać pieczątki w nietypowy sposób? Stemple nie muszą spełniać tylko funkcji biurowych czy informacyjnych. Mogą być doskonałym pomysłem na prezenty czy wyjątkowe pamiątki. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne pieczątki okolicznościowe oraz pieczątki ozdobne, które wykorzystasz na wiele różnych sposobów! Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na zastosowanie automatów samotuszujących, stempli plastikowych i klasycznych stempli drewnianych:

Pieczątki ślubne – mogą służyć np. do ozdabiania zaproszeń, winietek z imionami i nazwiskami gości, prezentów dla rodziców, chrzestnych bądź dziadków. Pieczątki ślubne są też wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, która będzie mogła przypominać sobie jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Wzory odbić mogą zawierać np. imiona lub inicjały małżonków oraz ozdobne emblematy i daty.

 

Stemple świąteczne – mogą ozdabiać kartki świąteczne, etykietki z imionami obdarowywanych osób, a także być wspaniałym upominkiem. Stemple ze wzorami takimi jak podobizna Świętego Mikołaja, choinka, bombki czy dzwoneczki mogą być zarówno czarne, jak i zielone, czerwone czy niebieskie. W przypadku pieczątek flashowych EOS możliwe jest również zamówienie tuszu w kolorze złotym! To doskonały sposób na upamiętnienie ważnych chwil, a także sprawienie radości bliskim i%nbsp;najmłodszym.

 


Długopisy z pieczątką – gustowny, elegancki długopis w metalowej obudowie, z grawerem i pieczątką jest połączeniem wygody, funkcjonalności i estetyki, a także klasyki z nowoczesnością. Wszystkie osoby, które muszą posługiwać się pieczątkami, a przy okazji często się przemieszczają lub jeżdżą na spotkania do klientów, z pewnością będą zadowolone z podobnego prezentu.

Stemple gumowe – scrapbooking to metoda ręcznego tworzenia i dekorowania albumów pamiątkowych. Stemple gumowe nadają się do tego idealnie. Odbicia mogą zawierać przeróżne, ozdobne wzory, symbole czy litery. Stemple-napisy umożliwiają personalizację albumów. Tą metodą można ozdabiać zarówno albumy fotograficzne, jak i notatniki czy pamiętniki.

 


Pieczątki dla dzieci i pieczątki motywacyjne stemple to również doskonały sposób na zabawę z dziećmi i motywowanie ich do dalszej pracy. Wzory stempli są przeróżne – mogą to być np. litery, podobizny ulubionych postaci z kreskówek i książek czy śmieszne obrazki. Stemple mogą stać się nagrodą dla dziecka lub być wykorzystywane np. podczas nauki liter lub do kolorowania.

 


Jak widać, istnieje wiele sposobów na różnorodne wykorzystanie pieczątek, a pomysłów może być tyle, ile wymyśli Twoja głowa. Szukając inspiracji, skorzystaj z naszego formularza do projektowania i zamawiania stempli. Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji lub wgrać własne projekty.

 

 

Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki okolicznościowe »
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane