Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutube
Logowanie

PIECZĄTKI OKOLICZNOŚCIOWE - przykładowe wzory odbić

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak wykorzystać pieczątki w nietypowy sposób? Stemple nie muszą spełniać tylko funkcji biurowych czy informacyjnych. Mogą być doskonałym pomysłem na prezenty czy wyjątkowe pamiątki. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne pieczątki okolicznościowe oraz pieczątki ozdobne, które wykorzystasz na wiele różnych sposobów! Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na zastosowanie automatów samotuszujących, stempli plastikowych i klasycznych stempli drewnianych:

Exlibris – to stemple ozdobne, które stawia się np. wewnątrz książek. Historia exlibrisu jest długa, a na przestrzeni lat ten system znakowania woluminów ulegał wielu przeobrażeniom. Dzisiaj do oznaczania przynależności książek do danych księgozbiorów wykorzystuje się często drewniane lub plastikowe stemple, okrągłe lub prostokątne. Wzór odbicia może zawierać np. nazwę instytucji, imię i nazwisko właściciela lub ozdobny wzór.

 

Pieczątki ślubne – mogą służyć np. do ozdabiania zaproszeń, winietek z imionami i nazwiskami gości, prezentów dla rodziców, chrzestnych bądź dziadków. Pieczątki ślubne są też wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, która będzie mogła przypominać sobie jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Wzory odbić mogą zawierać np. imiona lub inicjały małżonków oraz ozdobne emblematy i daty.

 

Stemple świąteczne – mogą ozdabiać kartki świąteczne, etykietki z imionami obdarowywanych osób, a także być wspaniałym upominkiem. Stemple ze wzorami takimi jak podobizna Świętego Mikołaja, choinka, bombki czy dzwoneczki mogą być zarówno czarne, jak i zielone, czerwone czy niebieskie. W przypadku pieczątek flashowych EOS możliwe jest również zamówienie tuszu w kolorze złotym! To doskonały sposób na upamiętnienie ważnych chwil, a także sprawienie radości bliskim i%nbsp;najmłodszym.

 


Długopisy z pieczątką – gustowny, elegancki długopis w metalowej obudowie, z grawerem i pieczątką jest połączeniem wygody, funkcjonalności i estetyki, a także klasyki z nowoczesnością. Wszystkie osoby, które muszą posługiwać się pieczątkami, a przy okazji często się przemieszczają lub jeżdżą na spotkania do klientów, z pewnością będą zadowolone z podobnego prezentu.

Stemple gumowe – scrapbooking to metoda ręcznego tworzenia i dekorowania albumów pamiątkowych. Stemple gumowe nadają się do tego idealnie. Odbicia mogą zawierać przeróżne, ozdobne wzory, symbole czy litery. Stemple-napisy umożliwiają personalizację albumów. Tą metodą można ozdabiać zarówno albumy fotograficzne, jak i notatniki czy pamiętniki.

 


Pieczątki dla dzieci i pieczątki motywacyjne stemple to również doskonały sposób na zabawę z dziećmi i motywowanie ich do dalszej pracy. Wzory stempli są przeróżne – mogą to być np. litery, podobizny ulubionych postaci z kreskówek i książek czy śmieszne obrazki. Stemple mogą stać się nagrodą dla dziecka lub być wykorzystywane np. podczas nauki liter lub do kolorowania.

 


Jak widać, istnieje wiele sposobów na różnorodne wykorzystanie pieczątek, a pomysłów może być tyle, ile wymyśli Twoja głowa. Szukając inspiracji, skorzystaj z naszego formularza do projektowania i zamawiania stempli. Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji lub wgrać własne projekty.

 

 

Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki okolicznościowe »
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane