Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube

Pieczątki świąteczne dla dzieci

Wzory pieczątek świątecznych: wzór odbicia św. Mikołaja, Śnieżynki i inne


PIECZĄTKI ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI - przykładowe wzory odbić

pieczątki świąteczne - pieczątki online
Czy wiesz, że pieczątka nie musi pełnić jedynie funkcji pragmatycznej w biurze czy urzędzie? Słyszałeś o czymś takim jak pieczątki okolicznościowe? Jeśli nie, to przygotuj się na niespodziankę! Zobacz, jak możesz wykorzystać stemple przygotowane specjalnie na święta Bożego Narodzenia! Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zaskocz swoich najbliższych

Stemple świąteczne – wzory odbić i rodzaje pieczątek

Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu świątecznego lub sposobu na wyjątkowe dekoracje, doskonałą propozycją mogą okazać się nasze pieczątki. Na prezencie lub stawiane na kartkach czy etykietkach – z pewnością zaskoczą i ucieszą Twoich bliskich.

Jakie wzory masz do wyboru? Oto kilka propozycji:

  • Pieczątki okrągłe i owalne – możesz wybierać spośród graficznych wzorów, takich jak święty Mikołaj, aniołek, choinka, sanie Mikołaja, gwiazdka, spadająca gwiazda, kokardka, prezent, czy renifer.
  • Pieczątki prostokątne, łączące tekst z grafiką – na przykład wzór kokardki i napis „Prezent dla…”, podobizna świętego Mikołaja i tekst „Od św. Mikołaja dla…”, choinka i napis „Wesołych Świąt” czy gwiazda i napis „Dla ukochanej mamy/babci/cioci”. Możesz samodzielnie wpisać dowolny tekst, korzystając z naszego formularza zamówień.
Pieczątka na prezencie świątecznym

Pieczątki mogą być doskonałym prezentem samym w sobie, ale także są świetnym sposobem na udekorowanie upominków wręczanych bliskim czy tradycyjnych kartek wysyłanych drogą pocztową. Możesz np. ozdobić etykietki przyczepione do podarunków lub postawić stempel wewnątrz książki czy kalendarza wybranego dla bliskiej Ci osoby.

Pieczątka na prezencie wręczanym mamie, tacie, dziadkowi czy przyjacielowi sprawi, że obdarowywana osoba będzie nie tylko szczęśliwa z samego faktu otrzymania podarunku, ale także zaskoczona, że wyszedłeś poza utarte schematy i własnoręcznie ozdobiłeś prezent.

Poza tym pieczątki na prezentach świątecznych mogą być też dużym ułatwieniem – wystarczy zaprojektować wzór odbicia, a potem stawiać stempel na wszystkich prezentach. Ponadto, dzięki wysokiej jakości tuszom, odbicia są estetyczne, nie rozmazują się i zdecydowanie ułatwiają pakowanie podarunków.

Pieczątka na prezent

Pieczątki świąteczne mogą być miłym upominkiem np. dla dzieci. Stempel z kolorowymi odbiciami, na których widać podobiznę Mikołaja, gwiazdkę, aniołka, bałwana czy renifera pobudzą wyobraźnię najmłodszych, a także mogą stać się wyjątkowymi kolorowankami.

Nie zapominaj, że możesz także podarować pieczątkę na prezent osobie, która na co dzień korzysta ze stempli (firmowych czy imiennych). Tym razem wybierz np. elegancki długopis z pieczątką lub brelok z pieczątką.

Bliska Ci osoba jest miłośnikiem książek i zgromadziła już spory zbiór woluminów? A może dopiero zaczyna tworzyć księgozbiór? To doskonała okazja, by podarować jej ozdobny stempel, który będzie stawiać wewnątrz woluminów, czyli tzw. ekslibris. Możesz do tego wykorzystać np. stemple drewniane – okrągłe bądź prostokątne.

Pieczątka na prezent lub pieczątka na prezencie świątecznym to dowód na to, że inspiracje czekają niemal na każdym kroku!

Zaprojektuj pieczątkę w kategorii: pieczątki świąteczne »

ajax loader