Porady biznesowe online

Pieczątki online - akcesoria biurowe i porady biznesowe dla przedsiębiorców.

Drukuj, co chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz z mini drukarką ręczną Evebot PrintPods Set

Przenośna mini drukarka Evebot Print Pods Set to niepozorne urządzenie, które waży mniej więcej tyle, ile Twój smartfon. Zmieści się do kieszeni, plecaka czy małej torebki, jest poręczna i ma minimalistyczną budowę, ale jej możliwości są naprawdę imponujące. Mimo niewielkich rozmiarów Evebot Print Pods Set ma tyle funkcji, że może zastąpić drukarkę i pieczątkę, a do tego pozwala na drukowanie wzorów na niemal każdej powierzchni. Działa bezprzewodowo, drukuje w kolorze i nie wymaga połączenia z komputerem. Sprawdź, jak korzystać z tej rewolucyjnej drukarki, co potrafi i jakie rodzaje tuszu masz do wyboru.

mini-drukarka-reczna-everbot-printpods

W małej formie wielkie możliwości – co potrafi Evebot PrintPods Set?

Evebot PrintPods Set to pełnoprawna drukarka atramentowa wielkości pieczątki, którą możesz mieć zawsze przy sobie – w pracy, w domu czy nawet na imprezie. Żeby nią sterować, nie musisz podłączać jej do komputera, ani instalować żadnego oprogramowania – wystarczy, że ściągniesz na swój smartfon dedykowaną aplikację. Dzięki aplikacji błyskawicznie przygotujesz wzór swojego odbicia. Możesz opracować go samodzielnie, skorzystać z gotowych szablonów lub wgrać wcześniej przygotowaną/pobraną grafikę.

Chcesz wydrukować coś natychmiast? Szybko odbić wzór logo Twojej firmy albo dane kontaktowe? Dzięki Evebot PrintPods Set możesz drukować od ręki (i na rękach). 😉 Urządzenie pozwala drukować na niemal każdej powierzchni – gładkiej, szorstkiej, śliskiej, na papierze, metalu, plastiku, na ludzkiej skórze, a nawet na jedzeniu! Wybrany wzór naniesiesz na ubranie, ścianę, etui telefonu czy cokolwiek innego, co masz akurat pod ręką. W zależności od wybranej powierzchni wydruk może być trwały albo tymczasowy.

Jak korzystać z Evebot PrintPods Set?

Żeby skorzystać z drukarki, wystarczy pobrać na telefon aplikację PrintPods i sparować ją z urządzeniem. Aplikacja jest intuicyjna i przyjazna w obsłudze – dzięki niej drukowanie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Jak wydrukować wybrany obraz?

 • Połącz się z WiFi.
 • Prześlij obraz do drukarki lub zaprojektuj go w aplikacji.
 • Przyłóż PrintPods Set do wybranej powierzchni.
 • Kliknąć „Drukuj”. Gotowe!
Mini drukarka przenośna

Urządzenie jest wyposażone w obrotową rolkę zamiast czujnika, co zapewnia szybsze, dokładniejsze i łatwiejsze drukowanie, a wymiana tuszu zajmuje dosłownie chwilę i nie przysparza problemów. Długa żywotność baterii pozwala wykonać aż do 1000 odbić z rzędu – bez konieczności ładowania, a przy pomocy jednego wkładu możesz drukować w trybie ciągłym około 3500 razy. Krótko mówiąc, Evebot PrintPods Set może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie, dając Ci ogromne możliwości.

Rodzaje i kolory tuszu

Wyjątkowość mini drukarki Evebot PrintPods Set polega nie tylko na jej parametrach, rozmiarze i funkcjach. Dostępność różnych rodzajów tuszu sprawia, że to małe urządzenia staje się niemal niezastąpione w biznesie, w domu, do zabawy czy pracy kreatywnej.

Tusz w drukarce Evebot wymienisz błyskawicznie, a różne rodzaj atramentów pozwolą Ci zostawiać trwałe, tymczasowe, a nawet… niewidoczne ślady. Już wyjaśniamy.

Do wyboru masz m.in.:

 • trwały, nieusuwalny tusz, który pozwoli Ci wykonać wyraźne i permanentne odbicia na różnych powierzchniach – w tym na papierze czy ubraniach,
 • tusz do tymczasowych „tatuaży” – możesz skorzystać z atramentu przyjaznego dla skóry. To zastosowanie cieszy się popularnością np. podczas dużych i małych eventów, a także na przyjęciach dla dzieci (i nie tylko 😉),
 • tusz niewidoczny gołym okiem – atrament, którego nie widać? To jak najbardziej możliwe! Możesz postawić na tusz, który będzie widoczny tylko w świetle UV. Kiedy go wykorzystać? Podczas zabawy z dziećmi, w trakcie gier w stylu escape room, na koncertach i innych eventach czy jako ukrytą wiadomość dla wyjątkowej osoby,
 • tusz jadalny – romantyczne śniadanie z imieniem ukochanej na pancakes? Personalizowane latte z dowolną grafiką na puszystej piance? Jadalny tusz w kolorze brązowym pozwala na wykonywanie odbić na tak trudnych powierzchniach jak tost, mleczna pianka czy nawet gofry!
pieczatki-online.eu - drukareka printpods

Drukarkę wykorzystasz do znakowania przedmiotów codziennego użytku, w czasie podróży, w przemyśle, sztuce, biznesie, podczas różnego rodzaju eventów czy w trakcie spotkań towarzyskich i zabaw z dziećmi. Puść wodze fantazji i drukuj, co chcesz, gdzie chcesz i na czym chcesz!

Evebot PrintPods Set w telegraficznym skrócie

 • Drukowanie na różnych powierzchniach – drewnie, plastiku, metalu, skórze, krzywych i szorstkich powierzchniach, jedzeniu
 • Pojemna bateria (500 mAh) – żywotność baterii to 1000 ciągłych odbić
 • 1 wkład tuszu wystarcza na około 3500 odbić
 • Wydruki 2 razy szersze od typowych odbić
 • Szybka zmiana rodzaju atramentu
 • Połączenie i druk w sekundę
 • Aplikacja na systemy iOS i Android
 • Atramenty przyjazne dla środowiska
 • Niewielkie rozmiary i waga
 • Mnóstwo zastosowań – w pracy, w domu, w szkole, w podróży, wszędzie!

2 komentarze