Porady biznesowe online

Pieczątki online - akcesoria biurowe i porady biznesowe dla przedsiębiorców.

Oryginalny prezent na Święta – pieczątki dla dorosłych i dzieci

Pieczątka niejedno ma imię – to nie tylko prostokątne stemple firmowe, ale też nowoczesne, elektroniczne urządzenia do znakowania, eleganckie długopisy z grawerem, stemple graficzne dla dzieci czy klasyczne pieczątki ekslibris dla pasjonatów książek. Jeśli szukasz nietypowego prezentu na Święta lub inną okazję, sprawdź, jak wykorzystać do tego pieczątki.

pieczątka na prezent

Eleganckie pióra i długopisy z pieczątką

colop-Dlugopis-z-pieczatka-HERI-DIAGONAL-3003

Długopisy i pióra z pieczątką mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla lekarzy, urzędników, przedstawicieli handlowych, właścicieli firm, czy dla studentów, którzy stoją u progu kariery zawodowej, a także dla każdego, kto w pracy posługuje się pieczątką.

Połączenie długopisu i stempla doskonale sprawdzi się u każdego, kto często pracuje poza biurem, odbywa spotkania w siedzibach klientów czy po prostu dużo się przemieszcza, a stempel musi mieć zawsze przy sobie.

Jak wyglądają długopisy i pióra z pieczątkami? To eleganckie i stylowe gadżety, wykonane ze stali, które dodatkowo mogą zostać ozdobione spersonalizowanym, wygrawerowanym tekstem. Długopisy i pióra z pieczątką są dostępne w różnych kolorach – od złota i srebra, przez czerń po granat.

Pieczątki dla dzieci – drewniane i plastikowe, kolorowe stemple

Colop-pieczatka-graficzna-dla-dzieci-flashowa-czerwona

Pieczątka jako prezent dla dziecka? Zdecydowanie tak! Możesz zamówić np. drewniane stemple z wybraną przez siebie grafiką albo kolorową pieczątkę graficzną, np. Colop R22. Małe lub duże stempelki dla dzieci wykorzystasz np. jako mini kolorowanki albo do zabawy w lekarza, policjanta czy strażaka. Możesz też zdecydować się na zestaw kilku małych stempli z ulubionymi wzorami dziecka. Dzięki temu maluch będzie mógł sam wykonywać kolorowe stemple na papierze i świetnie się przy tym bawić.

Pieczątki jako prezent dla dzieci do doskonały pomysł także dlatego, że do wyboru masz mnóstwo kolorowych tuszów i poduszek nasączonych tuszem. Przykładem może być poduszka Colop Make 1 dostępna w kolorach, takich jak chaber, słoneczna pomarańcza, morska zieleń, intensywny róż, fuksja, świeża mięta czy lawendowy fiolet.

Pieczątka dla miłośnika technologii – E-mark

e-mark-czarny-1

E-mark to cos więcej niż pieczątka – to elektroniczne, nowoczesne urządzenie do znakowania, które może wydrukować grafiki w pełnym kolorze. Posłuży m.in. jako pieczątka firmowa z logotypem, numerator, generator kodów QR i kodów kreskowych, datownik czy „drukarka” do znakowania toreb papierowych, taśm tekstylnych oraz kartonów. E-mark to urządzenie do zadań specjalnych, które ma niemal nieograniczone możliwości stemplowania. Będzie więc doskonałym prezentem dla miłośnika nowoczesnych technologii.

Urządzenia składa się m.in. z modułu Wi-Fi, głowicy drukującej, sygnalizatora LED, trójkolorowego cartridge’a i stacji dokującej. Łączy się z tabletem, komputerem czy laptopem przy pomocy aplikacji mobilnej. Dzięki tej aplikacji możesz zarówno korzystać z edytowalnych szablonów, jak i tworzyć własne projekty. Więcej na temat możliwości i obsługi urządzenia E-mark znajdziesz we wpisie: E-mark – nowoczesna pieczątka dla Twojej firmy.

Ekslibris – dla miłośnika książek

Chcesz obdarować bliską Ci osobę, która uwielbia książki i zgromadziła już pokaźne zbiory? A może szukasz prezentu dla kogoś, kto dopiero zaczyna kompletowanie prywatnej biblioteki? Postaw na ekslibris – pieczątkę, która służy do znakowania księgozbiorów ozdobnymi inicjałami, nazwiskiem czy pseudonimami właścicieli. Taki stempel pełni zarówno funkcję estetyczną, ozdabiając strony tytułowe lub okładki książek, jak i praktyczną – dzięki pieczątce wiadomo, do kogo należy dany egzemplarz.

Wzór odbicia pieczątki ekslibris możesz zaprojektować samodzielnie i przesłać plik jpg lub png, albo skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w formularzu zamówień. A jeśli chcesz obdarować kogoś jeszcze inną pieczątką, sprawdź ofertę naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz