Porady biznesowe online

Pieczątki online - akcesoria biurowe i porady biznesowe dla przedsiębiorców.

Pieczątki kieszonkowe do zadań specjalnych – Colop Stamp Mouse i Trodat Mobile Marker

Pieczątki kieszonkowe
Pieczątki kieszonkowe

Rynek pieczątek to nie tylko klasyczne, drewniane i plastikowe stemple wraz z tuszownicami czy proste, minimalistyczne automaty. To także wiele innowacji, nieszablonowych rozwiązań i unikalnego designu, godnego największych światowych projektantów. Poznaj dwa wyjątkowe, niebanalne modele, które odmienią Twoje dotychczasowe spojrzenie na pieczątki kieszonkowe: Colop Stamp Mouse i Trodat Mobile Marker. Czym się wyróżniają? Kiedy warto po nie sięgnąć? Zapraszamy do lektury.

Colop Stamp Mouse – niewielki rozmiar, ogromne możliwości

Czy pieczątka może przypominać nowoczesny, specjalistyczny sprzęt biurowy? Oczywiście! Colop Stamp Mouse została zaprojektowana tak, by swoimi kształtami przywodzić na myśl mysz do komputera – stąd też zaczerpnięta została jej nazwa. Wyjątkowa, opływowa forma sprawia, że pieczątka doskonale leży w dłoni. Wygodne, boczne guziki sprawiają zaś, że przy pomocy jednego, prostego gestu, możesz uwolnić płytkę stemplującą i – przy pomocy tylko jednej ręki – wykonać idealne odbicie. Jest to wyjątkowo wygodne i znacznie przyspiesza codzienną pracę, niezależnie od tego, czy swoje obowiązki wykonujesz w biurze, czy w terenie.

Co jeszcze wyróżnia Colop Stamp Mouse? Jak na mysz przystało, jest ona… wyjątkowo kompaktowa. Zmieści się w Twojej kieszeni lub torebce, dzięki czemu zawsze możesz mieć ją przy sobie. Colop Stamp Mouse doskonale sprawdzi się jako pieczątka firmowa lub pieczątka imienna.

W naszej ofercie znajdziesz Colop Stamp Mouse w różnych kolorach obudowy, wymiarach i kształtach odbicia. Dzięki temu bez problemu dostosujesz ją do swoich potrzeb!

Trodat Mobile Marker – pieczątka dla osób, które nigdy się nie zatrzymują

Trodat Mobile Marker bardziej niż klasyczną pieczątkę przypomina ekskluzywne, zaawansowane techniczne narzędzie, wykorzystywane do pracy w ekstremalnych warunkach. Skojarzenie to jest w pełni uprawnione! Ten wyjątkowy automat może pracować dosłownie wszędzie. Nieważne, czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy, strażak, pielęgniarka, taksówkarz, księgowy czy kierowca formuły 1. Trodat Mobile Marker zawsze za Tobą nadąży i bez problemu dostosuje się do Twojego tempa pracy.

Dzięki wyjątkowo kompaktowym rozmiarom oraz możliwości przypięcia do kluczy, smyczy czy plecaka, pieczątka zawsze może być przy Tobie. Ruchem jednej ręki odbezpieczysz guziki umieszczone po bokach automatu… i już! Trodat Mobile Marker jest w pełni gotowy do pracy.

Automat Trodat Mobile Marker doskonale sprawdza się jako pieczątka firmowa (nagłówkowa), imienna, biurowa, motoryzacyjna czy budowlana. W naszej ofercie znajdziesz go w wielu różnych kolorach obudowy oraz rozmiarach odbić.

Wyjątkowe pieczątki kieszonkowe – posumowanie

Każda z prezentowanych pieczątek wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, idealnym, w pełni czytelnym odbiciem oraz doskonałym komfortem użytkowania. Czy masz już wśród nich swojego faworyta? A może masz ochotę posiadać obydwie pieczątki do zadań specjalnych? Skorzystaj z naszego formularza i już dzisiaj zaprojektuj wzór odbicia.

Dodaj komentarz