Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebooklinkedinyoutubeinstagramtiktok
Logowanie
Colop Printer Compact 50 PRO

Colop Printer Compact 50 PRO

Wymiary odbicia: 69 x 30 mm

Kategoria: Pieczątki metalowo - szkieletowe

5
1 głos
oceń produkt
Cena automatu Colop Printer Compact 50 PRO:
51,21 zł netto
62,99 zł brutto

Specyfikacja automatu Colop Printer Compact 50 PRO:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
69 x 30 mm
Kolor obudowy: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty
Kolory tuszu/odbicia:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy oraz blanco - do nasączenia dowolnym kolorem
Zatyczka: nie ma zatyczki
Typ poduszki: E/50

Opis automatu:

Automat Colop Printer Compact 50 PRO to pieczątka, która sprawdzi się doskonale zarówno jako pieczątka firmowa, jak i imienna. Duża powierzchnia płytki stemplującej w połączeniu z optymalnymi rozmiarami obudowy sprawiają, że Colop Printer  Compact 50 PRO to pieczątka uniwersalna, którą możesz postawić w biurze lub zabrać ze sobą do torebki czy plecaka. Automat jest trwały i wygodny w użytkowaniu, a intensywne, jaskrawe kolory obudowy będą doskonale prezentowały się na każdym biurku.

Jakie są największe zalety pieczątki Colop Printer  Compact 50 PRO?

  • Wygoda użytkowania – pieczątka jest lekka, a optymalne, klasyczne kształty ułatwiają wykonywanie stempli. Ponadto automat został wyposażony w zatyczkę w kolorze obudowy, która chroni tusz przed wysychaniem, zabezpiecza płytkę stemplującą przed uszkodzeniami i zapobiega powstawaniu zabrudzeń.
  • Możliwość wykonywania precyzyjnych, trwałych stempli – automat został wyposażony w płytki antypoślizgowe, które zapobiegają ślizganiu się stempla po papierze. Dzięki temu możesz wykonać wyraźne, precyzyjne odbicie. Prosty kształt pomaga ustawić pieczątkę w wyznaczonym miejscu.
  • Nowoczesny design – intensywne kolory, prosty kształt i niewielkie rozmiary sprawiają, że Colop Printer Compact to pieczątka dla każdego. Bez trudu wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom i upodobaniom.

Jak wykorzystać pieczątkę Colop Printer Compact C50?

Powierzchnia płytki stemplującej to 69 x 30 mm. Takie wymiary pozwalają zawrzeć nawet 6 linii tekstu i znak graficzny, a także umożliwiają wykonywanie czytelnych odbić. Automat ten możesz wykorzystać m.in. jako pieczątkę firmową (z wszystkimi ważnymi danymi firmy, takimi jak nazwa, adres, dane teleadresowe, e-mail, strona www, NIP, REGON czy nr konta), pieczątkę imienną, ekslibris czy faksymile.

 

Inne modele pieczątek firmowych COLOP Printer:

Colop Printer 55
Colop Printer 54
Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)

« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane