Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)
oceń produkt
145 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.51)
promocja

Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 76 x 37 mm

Kategoria: Pieczątki extra duże i tabelaryczne

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 60:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
76 x 37 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski 
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/60

Opis automatu:

Colop Printer IQ 60 to największy automat z serii – na odbiciu o rozmiarach 76 x 37 mm umieścić można logo firmowe oraz aż 10 linijek tekstu. Dzięki temu pieczątka ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekazać swoim klientom wiele informacji i skutecznie zapaść w ich pamięć. Najwyższej jakości mechanizm samotuszujący oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane w Colop Printer IQ 60 sprawiają, że jest to pieczątka niezawodna, estetyczna, niezwykle łatwa i wygodna w obsłudze.

Niewielki automat – duże odbicie

Pokaźna powierzchnia odbicia w automacie Colop Printer IQ 60 sprawia, że jest to narzędzie, które doskonale sprawdza się jako pieczęć firmowa. Możliwość umieszczenia logo to doskonały sposób na to, by zainteresować klientów i, dzięki grafice, skutecznie utrwalić się w ich pamięci. Aż 10 linijek tekstu to możliwość, by oprócz podstawowych danych firmy, jak: nazwa, imię i nazwisko właściciela, adres, numer telefonu, NIP, REGON, na pieczątce umieścić dodatkowe informacje lub treści. Ciekawym pomysłem może być na przykład zawarcie na pieczątce firmowego sloganu.

4 w 1 – automat dostosowany do potrzeb

Okienko indeksujące w Colop Printer IQ 60 przechodzi przez górę oraz boki automatu i tym samym pokrywa go niemal w całości. Wymieniając kartoniki indeksujące, można w szybki i łatwy sposób spersonalizować automat i nadać mu oryginalny wygląd. Do każdego automatu dołączone są cztery kartoniki w różnych barwach. Do pieczątki o białej ramce dołączane są kartoniki: biały, żółty, czerwony i czarny. Do ramki czarnej: czarny, czerwony, niebieski oraz zielony.

Niezawodna jakość

Colop Printer IQ 60 to wyposażony został w przezroczystą podstawę, która umożliwia precyzyjne i równe umieszczenie pieczęci na firmowych dokumentach lub korespondencji. Automat posiada również zabezpieczenie antypoślizgowe, które chroni przez przesuwaniem się pieczątki i ślizganiem po papierze.

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1), Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1):

55,68 48,77 zł netto
(59,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane