Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)
oceń produkt
117 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.48)
promocja

Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 38 x 14 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 20:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
38 x 14 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/20

Opis automatu:

Automat Colop Printer IQ 20 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie niezawodność, profesjonalizm oraz wygodę użytkowania. Dzięki wymiennym kartonikom indeksującym, wygląd pieczątki można w łatwy sposób dostosować do własnego gustu i… wymieniać, w dowolnym momencie - kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba lub ochota. Niezawodny mechanizm samotuszujący i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że automat doskonale sprawdza się zarówno podczas pracy w biurze, jak i poza nim.

Kompaktowe rozmiary, jakie posiada Colop Printer IQ 20, sprawiają, że automat doskonale sprawdza się w roli pieczątki firmowej. Na odbiciu o wymiarach 38 x 14 mm zmieszczą się wszystkie niezbędne firmowe dane, takie jak nazwa przedsiębiorstwa, numer telefonu, adres, NIP czy REGON. Zalety tego automatu docenią przedsiębiorcy, którzy często korzystają z pieczęci firmowej poza biurem. Niewielkie rozmiary sprawiają, że Colop Printer IQ 20 bez problemu zmieści się w kieszeni marynarki lub w damskiej torebce.

Automat może z powodzeniem być wykorzystany również jako pieczątka imienna – poza podstawowymi danymi, takimi jak imię, nazwisko i tytuł naukowy, na stemplu można zamieścić numery uprawnień do wykonywania zawodu czy nazwę stanowiska w firmie.

Wymienne kolory obudowy – koniec z nudą!

Colop Printer IQ 20 dostępny jest w dwóch podstawowych wariantach kolorystycznych: biały i czarnym. Do ramki białej dołączane są kartoniki indeksujące w czterech odcieniach: czarnym, białym, czerwonym i żółtym. Do ramki czarnej dołączane są kartoniki w następujących kolorach: czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim. Wymienne kartoniki pozwalają w łatwy i szybki sposób zmienić wygląd automatu.

Przezroczysta podstawa – wszystko jak na dłoni

W automacie Colop Printer IQ 20 zastosowano bezbarwną podstawę oraz ochronę antypoślizgową. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne wykonanie odcisku pieczęci dokładnie w tym miejscu, w którym powinno się ono pojawić. 

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1):

22,76 18,69 zł netto
(22,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane