Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 20 Green Line
oceń produkt
136 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.51)
promocja

Colop Printer IQ 20 Green Line

Wymiary odbicia: 38 x 14 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 20 Green Line:

Producent: Colop
Wymiary odbicia: 
38 x 14 mm
Wymiary automatu:  106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: czarna ramka z karteczką indeksową w kolorze zielonym
Kolory tuszu:  czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/20

Opis automatu:

Colop Printer IQ 20 Green Line to automat, który łączy w sobie niezawodność, niepowtarzalny design, wygodę w użytkowaniu oraz troskę o środowisko. Bez wątpienia docenią go wszyscy przedsiębiorcy, którzy dużą wagę przykładają do ekologii. Aż 70 % materiałów wykorzystanych do produkcji automatu pochodzi z recyklingu. Pieczątka została wykonana zgodnie z normą zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004.

Ekologiczny automat Colop Printer IQ 20 Green Line będzie świetnym narzędziem w rękach przedsiębiorców, których działalność wiąże się z troską o środowisko naturalne. Docenią ją lekarze i pracownicy służby zdrowia, właściciele ekologicznych restauracji i sklepów, weterynarze, a także organizacje non-profit. Pieczątka firmowa wykonana z materiałów odnawialnych będzie potwierdzeniem prośrodowiskowej postawy przedsiębiorstwa.

Na odbiciu o wymiarach 38 x 14 mm bez problemu umieścić można dane firmowe, takie jak: nazwa przedsiębiorstwa, adres, NIP, REGON czy numer telefonu. Automat może być wykorzystany również jako pieczątka imienna.

Colop Printer IQ 20 Green Line dostępny jest w obudowie koloru czarnego. Do automatu dołączona jest zielona karteczka indeksująca, która podkreśla ekologiczny charakter pieczątki.

Ekologia oraz profesjonalizm

Oprócz niewątpliwej zalety, jaką jest wykorzystanie ekologicznych materiałów, automat Colop Printer IQ 20 Green Line posiada szereg innych zalet. Najwyższej jakości obrotowy mechanizm samotuszujący sprawia, że pieczątka zawsze jest niezawodna i gotowa do użycia. Zastosowane zabezpieczenie antypoślizgowe sprawia, że automat nie ślizga się po papierze i chroni przed nieestetycznymi podwójnymi odbiciami.

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ Green Line:

Colop Printer IQ 30 Green LineColop Printer IQ 40 Green Line


Cena automatu Colop Printer IQ 20 Green Line:

23,57 21,94 zł netto
(26,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane