Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)
oceń produkt
115 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.57)
promocja

Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 69 x 30 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 50:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
69 x 30 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski 
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/50/1

Opis automatu:

Automat Colop Printer IQ 50 to doskonały wybór dla każdego przedsiębiorcy, który docenia niezawodność, profesjonalizm oraz komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu rozwiązania 4 kolory w 1 automat można w łatwy sposób spersonalizować, a także zmieniać jego wygląd w dowolnym momencie. Innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości mechanizm samotuszujący sprawiają, że Colop Printer IQ 50 to niezawodna pieczątka, której używanie jest nie tylko łatwe i wygodne, ale także przyjemne.

Optymalne rozmiary, jakie posiada Colop Printer IQ 50, sprawiają, że automat doskonale sprawdza się w roli pieczątki firmowej. Na odbiciu o wymiarach 69 x 30 mm zmieszczą się nie tylko podstawowe firmowe dane, takie jak nazwa przedsiębiorstwa, numer telefonu, adres, NIP czy REGON, ale także dodatkowe informacje lub firmowe logo. Pomimo dużej powierzchni odbicia, automat zachowuje kompaktowy rozmiar. Bez problemu można przenosić go w teczce, kieszeni marynarki lub w torebce.

Automat może z powodzeniem być wykorzystany również jako duża pieczątka imienna, na przykład dla artystów lub specjalistów, którzy dane osobowe chcą opatrzyć logo.

Wymienne kolory obudowy – niepowtarzalny charakter

Colop Printer IQ 50 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i czarnym. Do każdego z wariantów dołączane są kartoniki indeksujące w czterech odcieniach: czarnym, białym, czerwonym i żółtym dla ramki białej oraz czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim dla ramki czarnej. Wymienne kartoniki pozwalają w łatwy i szybki sposób zmienić wygląd automatu.

Przejrzyste i czytelne odbicie za każdym razem

W automacie Colop Printer IQ 50 zastosowano bezbarwną podstawę oraz ochronę antypoślizgową. Dzięki temu pieczęć nie przesuwa się po powierzchni papieru, a odbicie za każdym razem jest idealne.

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1), Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1), Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1):

43,08 40,64 zł netto
(49,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane