Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)
oceń produkt
95 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.64)
promocja

Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 59 x 23 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - duże

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 40:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
59 x 23 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski 
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/40

Opis automatu:

Colop Printer IQ 40 to samotuszujący się automat najwyższej jakości. Innowacyjne rozwiązania i najlepsze materiały zamknięte w wygodnej, kompaktowej pieczątce sprawiają, że doskonale sprawdza się ona w codziennej pracy.

Colop Printer IQ 40 to świetny wybór dla osób poszukujących niezawodnej pieczątki firmowej. Na odbiciu o wymiarach 59 x 23 mm w sposób przejrzysty umieścić można wszystkie najważniejsze dane przedsiębiorstwa – nazwę, imię i nazwisko właściciela, adres, numer telefonu, NIP czy REGON. Automat z powodzeniem może pełnić także funkcję większej pieczątki imiennej – na stemplu bez problemu umieścić można dane osobiste, zawód, stanowisko, uprawnienia zawodowe. Bez wątpienia docenią go przedstawiciele takich branży jak: budownictwo, księgowość, służba zdrowia (lekarze, pielęgniarki, położne) czy weterynaria.

Niezawodność w każdej sytuacji

Automat wyposażony jest w wygodny mechanizm samotuszujący, dzięki któremu pieczątka zawsze nasączona jest odpowiednią ilością tuszu i gotowa do pracy. Kiedy pieczątka nie jest używana, poduszka jest szczelnie zamknięta, a tusz nie wysycha. Dzięki zastosowaniu szczelnej zatyczki pieczątka chroniona jest przed zabrudzeniami, które mogłyby przedostać się do środka, na przykład podczas noszenia w torebce.

Colop Printer IQ 40 wyróżnia się przezroczystą podstawą, która pozwala na niezwykle precyzyjne odbijanie pieczęci. Automat wyposażony został również w specjalną ochronę antypoślizgową, dzięki której pieczęć nie przesuwa się po powierzchni papieru.

Jeden automat – cztery kolory

Automat dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Do każdej z nich dołączane są kartoniki w czterech kolorach – dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szybka i łatwa zmiana wyglądu pieczątki. 

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1), Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1), Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1):

30,89 21,94 zł netto
(26,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane