Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1)
oceń produkt
67 oddanych głosów
(średnia ocena: 4.63)
promocja

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 27 x 10 mm

Kategoria: Pieczątki kieszonkowe

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 10:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
27 x 10 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski 
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Zatyczka: jest zatyczka
Typ poduszki: E/10

Opis automatu:

Automat Colop Printer IQ 10 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w codziennej pracy cenią sobie uniwersalność, wygodę i indywidualizm. Bogata oferta kolorystyczna, eleganckie wzornictwo oraz nowoczesne kształty pieczątki sprawiają, że jej estetyka wpisuje się nawet w najbardziej wymagające gusta. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o detal, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań – to wszystko sprawia, że korzystanie z automatu jest nie tylko bardzo łatwe i wygodne, ale również niezwykle przyjemne.

Jedna pieczątka – wiele zastosowań

Niewielkie wymiary automatu sprawiają, że Colop Printer IQ 10 świetnie sprawdza się jako niewielka pieczątka imienna – bez problemu zmieszczą się na niej najważniejsze dane, takie jak imię, nazwisko, tytuł naukowy lub zawodowy, stanowisko. Jej zalety docenią osoby prywatne, właściciele i pracownicy przedsiębiorstw, pracownicy służby zdrowia, specjaliści, artyści oraz urzędnicy.

Automat Colop Printer IQ 10 gwarantuje, że każde odbicie pieczątki będzie wyraźne i czytelne. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu mechanizmu, który szczelnie zamyka poduszkę po każdorazowym użyciu. Dzięki temu tusz nie wysycha, a pieczątka jest zawsze niezawodna.

Zawsze idealne odbicie

Innowacją zastosowaną w automacie jest przezroczysta podstawa . Dzięki niej możesz w pełni kontrolować miejsce, w którym stawiasz pieczątkę i zawsze być pewny, że wygląda ona idealnie. Dodatkowa ochrona antypoślizgowa sprawia, że pieczątka nie ślizga się po powierzchni papieru, a odbicie pojawia się dokładnie w tym miejscu, w którym powinno.

Ramki obudowy automatu Colop Printer IQ 10 dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Do ramki białej dołączane są wymienne elementy obudowy (kartoniki indeksujące) w czterech odcieniach: białym, żółtym, czerwonym, czarnym. Do ramki czarnej w kolorze: czarnym, czerwonym, zielonym oraz niebieskim.

Automat Colop Printer IQ 10 wyposażony jest w mechanizm samotuszujący – stempel, gdy nie jest używany, cały czas zanurzony jest w poduszce z tuszem. Podczas naciśnięcia pieczątki zostaje on automatycznie odwrócony i odciśnięty na papierze.

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1),
Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1),
Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1),
Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1),
Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1):

21,13 17,88 zł netto
(21,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane