Porady biznesowe online

Pieczątki online - akcesoria biurowe i porady biznesowe dla przedsiębiorców.

Jaką pieczątkę wybrać? – zamawianie pieczątki online

Zamawianie pieczątki online, czyli przez Internet,  jest bardzo wygodne. My usprawniliśmy to jeszcze bardziej! Stworzyliśmy intuicyjny system zamawiania pieczątek online – kreator pieczątek. Tworzenie wymarzonego stempla nie stanowi problemu. Można wgrać własny projekt lub stworzyć go na bieżąco. Co jeśli ktoś nie wie, jaką pieczątkę wybrać? Po przeczytaniu tego tekstu, na pewno nie będzie mieć problemu z wyborem.

Wątpliwości dotyczące odpowiedniego wzoru pieczątki występują u wielu młodych przedsiębiorców. Jak wiadomo, pieczątka to niezbędnik każdego właściciela firmy. Pozwala na szybkie przekazanie istotnych danych, bez potrzeby wypełniania licznych druków, jedno odbicie wystarczy.

Rodzaje pieczątek

stempel_drewniany_zamów_pieczątkę_onlinePewnie wiele osób pamięta stemple maczane w poduszce nasączonej atramentem. Oczywiście ten typ można jeszcze spotkać, np. na poczcie. Być może wynika to z braku czasu urzędników, dlatego w ich pracy automaty samotuszujące mogą okazać się niewystarczająco trwałe. Obecnie, najpopularniejszym rodzajem pieczątki nagłówkowej jest pieczątka automatyczna. Jej działanie polega na obracaniu elementu z gumką stemplującą. Kiedy poduszka jest w górze dotyka poduszki nasączonej atramentem, po naciśnięciu gumka obraca się w stronę kartki, na której tworzy się odbicie. Te pieczątki posiadają mechanizm obrotu elementu, który rzadko, ale jednak jest awaryjny. Innym ciekawym typem są pieczątki imienne. W ofercie pieczątki-online.eu można znaleźć wiele modeli. Mogą to być stemple chowane w pudełeczku, gdzie znajduje się poduszka nasączona tuszem. W tym przypadku, nie występuje problem z wypadkowością mechanizmu, jednak najzwyczajniej można się pobrudzić tuszeautomaty_samotuszujące_zamów_pieczątki_onlinem. Takiej sytuacji nie ma podczas użytkowania pieczątek automatycznych.

Kolejną możliwością są datowniki. Są to pieczątki, dzięki którym można szybko uzupełnić datę w dokumentach. W naszej ofercie można znaleźć datowniki automatyczne. Działają na zasadzie obrotu gumki. Wyposażone są w wygodne pokrętła służące do zmiany daty.

Następnym typem są pieczątki kieszonkowe. Obecnie są bardzo modne. Wynika to z ich niebagatelnego wyglądu, łatwości użytkowania oraz niewielkich rozmiarów. Wbrew pozorom, są to bardzo trwałe stemple. Jest to możliwe ze względu na stabilną i trwałą obudowę. Produkty firmy Trodat wyposażone są w specjalny klips, dzięki czemu pieczątkę można przypiąć do kieszeni lub paska spodni. Dokładniejsze informacje na temat pieczątek kieszonkowych można znaleźć w ostatnim artykule – „Pieczątki kieszonkowe – wygoda i styl” .

Nie brakuje też nowych propozycji. Warto zwrócić uwagę na pieczątki flashOdbicie tworzone jest przez wykorzystanie gumki wrażliwej na podczerwień. Są to wyjątkowo trwałe i wyraźne stemple. Na takiej pieczątce błyskowej można utrwalić bardzo małe elementy, które będą doskonale widoczne po odbiciu. Pieczątki flash  są droższe od pozostałych automatów, jednak jedna dawka tuszu wystarczy na prawie 50 000 odbić. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość, jest to pieczątka dla Ciebie. Warte uwagi są również długopisy z pieczątką. Jest to gadżet, jakiego nie powstydziłby się sam James Bond. Pieczątka działa, jak długopis, ale odbicie jest precyzyjne i wyraźne. Niewątpliwą zaletą jest rozmiar automatu.

Skoro już wiesz, co wybrać, zamów pieczątki online, bez wychodzenia z domu i stania w kolejce. Pieczątki online, to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze