Porady biznesowe online

Pieczątki online - akcesoria biurowe i porady biznesowe dla przedsiębiorców.

Pieczątki kieszonkowe – wygoda i styl

Pieczątki to akcesoria, pozwalające na uwierzytelnienie dokumentu czy przekazanie informacji firmowych partnerom lub klientom. Pozwalają na oszczędność czasu, który bez nich trzeba przeznaczyć na wypełnianie danych. Zawartość pieczątki firmowej jest zależna od jej przeznaczenia. Zwykle na takim stemplu znajduje się nazwa firmy, dane adresowe i kontaktowe, logo. Ich użyteczność łatwo zauważyć. Dla osób mobilnych idealnym rozwiązaniem będą pieczątki kieszonkowe.

Co to jest pieczątka kieszonkowa ?

Jak nazwa wskazuje, pieczątka kieszonkowa jest mała, lekka przy czym zawiera wszystkie niezbędne dane. Jej funkcjonalność i poręczność jest nieoceniona w wielu zawodach, szczególnie tych opierających się na licznych spotkaniach poza biurem. Pieczątka kieszonkowa znalazła uznanie wśród nauczycieli, przedstawicieli handlowych, lekarzy czy weterynarzy.

Zalety pieczątek kieszonkowych

Wygoda przenoszenia – pieczątki kieszonkowe nie tylko wszędzie się zmieszczą. Nowoczesne modele wyglądają świetnie. Czego przykładem jest Colop Stamp Mouse 20.

Colop Stamp Mouse 20 (chrom)
Colop Stamp Mouse 20 (chrom)

Duży wybór – liczba modeli pieczątek kieszonkowych ciągle rośnie. Obecnie właściwie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wielofunkcyjność – pieczątki kieszonkowe mogą służyć, jako pełnowartościowe pieczątki firmowe lub pieczątki imienne.

Łatwość użytkowania – obudowa pieczątki wykonana jest według najnowszych trendów. Dodatkowo idealnie dopasowuje się do ułożenia ręki. Co ważne, wymiana tuszu nie stanowi dużego problemu. Może jej dokonać każdy właściciel pieczątki kieszonkowej.

Przegląd pieczątek kieszonkowych

W naszej ofercie można znaleźć produkty czołowych producentów pieczątek – Colop, Trodat, Wagraf. Trzeba zaznaczyć, że każda z firm stanęła na wysokości zadania. Pieczątki mobilne są nie tylko funkcjonalne, ale też doskonale wyglądają.

Pieczątki kieszonkowe Colop

Pieczątki Colop w pieczatki-online.eu - Colop Pocket Plus 20wersji kieszonkowej łączą to elegancki wygląd oraz wygodę użytkowania w jednym. Gumowe elementy zapewniają łatwość odbicia, zaś trwała oprawa sprawia, że te modele mogą pracować bardzo długo. Mimo niewielkich rozmiarów, potrafią zmieścić wiele danych. Wymiary pieczątki pozwalają na wygodne przechowywanie, nawet w bardzo małej torebce lub kieszeni.

Nasza oferta obfituje w pieczątki kieszonkowe firmy Colop. Można w niej znaleźć modele:Colop Stamp Mouse R40

Pieczątki kieszonkowe Trodat

Producent stempli zadbał pieczatki-online.eu - rodat Pocket Printy 9511o każdy szczegół oferowanych produktów. Trzeba przyznać, że są to wyjątkowe modele, cechuje je łatwość użycia i wygoda transportu. W tym przypadku należy zaznaczyć, że produkty z linii Mobile Marker wyglądają wyjątkowo. Do ich obsługi wystarczy jedna ręka.  Klips zamontowany do pieczątki, pozwala na jej przypięcie do kieszeni bądź paska spodni. W związku z tym, stempel nigdy się nie zgubi.

Dostępne modele pieczątek kieszonkowych Trodat Pocket Printy: 9511, 9512.

Pieczątki kieszonkowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich spędzających większość czasu w ruchu. Oprócz niezaprzeczalnej roli tych modeli w formie pieczątek firmowych, idealnie też pracują jako pieczątki imienne czy pieczątki dla dzieci.

Dodaj komentarz