Proszę czekać...

ładowanie danych...
facebookgoogleyoutube
Logowanie
Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1)
oceń produkt
143 oddane głosy
(średnia ocena: 4.62)
promocja

Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1)

Wymiary odbicia: 47 x 18 mm

Kategoria: Pieczątki firmowe - małe

Specyfikacja automatu Colop Printer IQ 30:

Producent: Colop
Wymiary odbicia:
47 x 18 mm
Wymiary automatu: 106 x 96 x 52 mm
Kolor obudowy: 
  ramka biała - czarny, biały, czerwony, żółty;
  ramka czarna - czarny, czerwony, zielony, niebieski 
Kolory tuszu: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
Kolory odbicia: czarny, niebieski, zielony, fioletowy, czerwony oraz blanko - do nasączenia dowolnym kolorem
Typ poduszki: E/30

Opis automatu:

Automat Colop Printer IQ 30 to doskonały wybór dla osób, które poszukują niezawodnej pieczątki firmowej lub imiennej. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu oraz wymiennym kolorom obudowy, automat wpisuje się on w nawet najbardziej wymagające gusta. Najwyższej jakości materiały, wysoka estetyka oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Colop Printer IQ 30 to pieczątka, która zachwyca swoim wyglądem, niezawodnością, a także komfortem użytkowania.

Jeden automat – wiele twarzy

Okienko indeksujące w Colop Printer IQ 30 przebiega przez prawie całą obudowę – pokrywa górę oraz boki automatu. Wymieniając kartoniki indeksujące, można w łatwy sposób spersonalizować pieczątkę i nadać jej niepowtarzalny charakter, który na długo zapadnie w pamięci klientów firmy. Do każdego automatu dołączone są cztery kartoniki w różnych barwach. Do pieczątki o białej ramce dołączane są kartoniki: biały, żółty, czerwony i czarny. Do ramki czarnej: czarny, czerwony, niebieski oraz zielony.

Niezawodna jakość

Colop Printer IQ 30 to gwarancja, że każdy firmowy dokument zostanie opatrzony idealną pieczęcią. Przezroczysta podstawa pozwala na precyzyjne i równe umieszczenie pieczęci na powierzchni papieru. Zabezpieczenie antypoślizgowe chroni przez przesuwaniem się automatu i ślizganiem się go po papierze.

Wysokiej jakości mechanizm samotuszujący sprawia, że stempel zawsze nasączony jest odpowiednią ilością tuszu i w każdej chwili gotowy jest do użycia. Szczelna i łatwa w nakładaniu zatyczka chroni tusz przed wysychaniem, a także zapobiega zabrudzeniu pieczątki.

Inne modele pieczątek Colop Printer IQ:

Colop Printer IQ 10 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 40 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 20 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 50 (4 kolory w 1)Colop Printer IQ 60 (4 kolory w 1)


Cena automatu Colop Printer IQ 30 (4 kolory w 1):

28,04 20,32 zł netto
(24,99 zł brutto)
Zamów pieczątkę
« inne automaty samotuszujące i stemple
ajax loader
Przypomnij hasło
Twoje dane